Начальник харківської міліції закликав мітингуючих до спокою

Начальник харківської міліції закликав мітингуючих до спокою

«Зараз в країні відбуваються різні масові заходи за участю представників політичних партій, рухів і громадськості. Я звертаюся до вас з проханням зберігати спокій і не допускати порушень громадського порядку. Харківська міліція працює в посиленому режимі, належним чином забезпечує охорону адміністративних будівель, в рамках закону виконує свої функціональні обов’язки по недопущенню порушень громадського порядку і протиправних дій в регіоні», — говориться в заяві начальника Головного управління МВС в Харківській області Олега Демченко.

Як підкреслюється в заяві, «на жаль, деякі деструктивні сили намагаються вирішити власні інтереси протизаконним шляхом, втягуючи громадськість в свої антиконституційні дії. Вони виводять людей на вулиці і площі, підбурюють їх до незаконних дій, провокують на радикальні заходи. Правоохоронці Харківщини впевнені, що будь-які питання повинні вирішуватися законним шляхом, виключно в правовому полі, без тиску і насильства, виходячи з принципів демократії і верховенства права».

Як повідомлялося раніше, ультрас харківського «Металіста» мають намір приєднатися до харківського Євромайдану, який пройде в суботу, 25 січня, в 18.00 біля пам’ятника Шевченка.

Крім того, харківська громадська організація «Оплот» заявила про вірогідність захоплення Харківської облдержадміністрації протестуючими.

Дмитрий Майдан


81

Новости партнеров