У Харківській області для ліквідації заторів мобілізують потужні трактори місцевих підприємств

У Харківській області для ліквідації заторів мобілізують потужні трактори місцевих підприємств

На дорогах Харківської області після випадання снігу сталося два випадки заторів на дорогах. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. За його словами, деякі водії великовантажних автомобілів виявилися не готовими до погіршення погодних умов, зокрема, не змінили гуму на зимову, перевантажують свої транспортні засоби. У результаті на підйомах перевантажені навіть для літнього періоду фури буксують, створюючи багатокілометрові затори. При цьому вага навантажених фур досягає 100 т. «На жаль, у шляховиків немає можливості ефективно контролювати перевантаженість машин», – зазначив перший віце-губернатор.

За словами Дулуба, складність ще й у тому, що у обслуговуючих місцеві дороги підприємств не вистачає потужної техніки, яка могла б витягувати застряглі перевантажені машини. «Тому в області буде складено реєстр потужних тягачів і тракторів, які є у місцевих підприємств, щоб з їх допомогою можна було буксирувати застряглі фури», – зазначив Дулуб.

За його словами, зокрема, недавно у Великобурлуцькому районі фуру вагою у 78 тонн занесло, й вона розгорнулася поперек дороги. Утворилися затор і кілометрова пробка. На одному з підприємств було знайдено потужний трактор, який прибув на місце події і витягнув перевантажену машину. «Випадків затримки через пробки доставки хліба, учнів у школи або медичних працівників в області не допустили», – зазначив перший заступник губернатора.

Ольга Бузыка


135

Новости партнеров