У Криму пропонують ввести в країні надзвичайний стан

У Криму пропонують ввести в країні надзвичайний стан

Президія Кримського парламенту прийняла звернення до Президента України із закликом ввести в країні надзвичайний стан.

Відповідне звернення розміщено на сайті Верховної Ради АРК.

Члени Президії відзначають, що в країні «насильство, як ракова пухлина, поширюється з київського майдану по регіонах України». У країні посилюється хаос і беззаконня, а учасники масових заворушень почали формувати незаконні органи влади. В Україні під загрозою перебувають основи конституційного ладу і система управління державою.

«Верховна Рада Автономної Республіки Крим вже закликала для відновлення громадського порядку, якщо цього вимагатиме ситуація, ввести надзвичайний стан. Якби наш голос був своєчасно почутий, Україна не опинилася б на межі громадянської війни, — сказано у зверненні. — Звертаємося до Президента України Віктору Януковичу, в Раду національної безпеки і оборони України, до народних депутатів України із закликом зупинити розгул беззаконня, анархії і насильства, що захлеснув країну, і ввести надзвичайний стан в Україні».

Члени Президії кримського парламенту також запропонували припинити фінансування з Державного бюджету тих регіонів, де владу захопили прибічники опозиції, до відновлення в цих регіонах конституційного порядку .

Елизавета Будько


68

Новости партнеров