Українська влада може тягнути час, але Європа натисне, — Ельмар Брок

Українська влада може тягнути час, але Європа натисне, — Ельмар Брок

У найближчі 10 днів Київ відвідають європейські дипломати. Вони мають намір вивчити ситуацію в країні і вирішити, до кого застосовувати санкції. Про це повідомив голова Комітету закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок.

Він не виключив, що Європі доведеться чинити тиск, щоб переламати ситуацію в Україні.

«Янукович намагається виграти час і робить вигляд, ніби він щось робить, а насправді не робить нічого. Таким чином, вичікує, поки втомиться і опозиція, і люди на вулицях Києва. Він хоче далі продовжувати практику повного контролю своєї влади і зближення з Росією. Але ми будемо чинити тиск. Ми сподіваємося на переломний момент в наступні дні», — цитує Брока ТСН.

Він також повідомив, що за підсумками візиту до Києва буде прийнято рішення про введення санкцій відносно представників влади.

«Зараз з’ясовується, які особи можуть підпасти під санкції. Якщо нічого не зміниться, якщо Янукович і далі буде вести політику проти власного народу, тоді тим, хто несе за це відповідальність, хто здійснював злочинні дії, скасуємо візи. А кільком олігархам можна було б заблокувати їх банківські рахунки в європейських банках. Правові методи для цього існують», — говорить Брок.

Елизавета Будько


69

Новости партнеров