Організатори держперевороту готують криваву розв’язку, — ПР

Організатори держперевороту готують криваву розв’язку, — ПР

Організатори антидержавного перевороту крок за кроком готують своїх радикальних прихильників до кривавої розв’язки. Про це йдеться в офіційній заяві Партії регіонів.

 

Повний текст заяви.

Опозиція відкрила кривавий рахунок в своїх брудних політичних ігрищах — життя трьох молодих людей принесені в жертву непомірним амбіціям кандидатської трійки.

 

В результаті падіння трагічно обірвалося життя опозиційного активіста, який організовував за вказівкою майданних вождів прицільне бомбометання «коктейлями Молотова» з тринадцятиметрової колонади стадіону «Динамо» імені Лобановського. Ще два активіста при вкрай загадкових обставинах отримали вогнепальні поранення, несумісні з життям.

 

Ми впевнені, що в результаті проведення необхідних слідчих дій, криміналістичних експертиз будуть дані відповіді на всі питання суспільства, будуть встановлені виконавці та замовники цих мерзенних злочинів. Проте вже сьогодні необхідно відповісти на питання, кому зараз вигідна смерть цивільних активістів.

 

В останні кілька тижнів можна було чітко спостерігати дуже тривожну тенденцію — опозиційні лідери та їх політтехнологи наполегливо і цілеспрямовано всіма можливими способами намагалися спровокувати жорстку фазу протистояння, мобілізувати своїх прихильників на радикальні дії, створити образ «безвинної жертви», що постраждала в боротьбі з владою. Кожен день в ЗМІ та соціальних мережах масово тиражувалася інформація про «відкручену гайку на колесах опозиційних авто», «зниклих без вісті і по-звірячому побитих активістів». І кожен день подібних «історій» стає все більше, а зміст — все жорсткіше.

 

Враховуючи драматичні події 19 січня, стає очевидним — організатори антидержавного перевороту крок за кроком готують своїх радикальних прихильників до кривавої розв’язки.

 

Хотіли б сподіватися, що в опозиції вистачить розуму вчасно зупинитися, не переходити межу, яка відділяє країну від громадянської війни, кривавої і безглуздої бойні. Закликаємо майданних лідерів не руйнувати Україну, негайно відмовитися від мови ультиматумів, відкликати своїх прихильників з вуличних барикад, сісти за стіл переговорів, в цивілізованої дискусії знайти вихід зі сформованої ситуації.

 

Закликаємо опозицію відкинути особисті амбіції, керуватися у своїх діях не політичною вигодою, побажаннями Майдану і чергового віче, а виключно інтересами країни, ВСЬОГО народу України.

Ольга Бузыка


80

Новости партнеров