Депутати Одеської облради закликали Президента забезпечити національну безпеку держави

Депутати Одеської облради закликали Президента забезпечити національну безпеку держави

Депутати Одеської обласної ради прийняли звернення до Президента України Віктору Януковичу, де закликали його забезпечити національну безпеку держави і громадський порядок в країні, а також захистити права мирних громадян.

Відповідне рішення депутати прийняли на пленарному засіданні обласної ради 22 січня.

Як зазначається у зверненні, події в Києві, в тому числі, масові заворушення, погроми, захоплення адміністративних будівель, акти вандалізму та екстремізму, не мають нічого з мирними акціями протесту. Все це вийшло за рамки правового поля і, по суті, є спробою повалення легітимної влади країни.

«Поширення екстремістських настроїв у суспільній свідомості, поява відповідних радикальних організацій і носіїв крайніх, радикальних поглядів стали прямою передумовою до спалаху насильства, яке яке вчиняється для повалення конституційного ладу і незаконного захоплення влади», — сказано у зверненні.

Як зазначають депутати, заклик Президента України до діалогу не знайшов відгуку у опозиції, які поставили країну на межу розколу, і сьогодні необхідно вжити рішучих заходів для захисту національної безпеки України.

« Обласна рада звертається до Вас, шановний Вікторе Федоровичу, з виразом довіри територіальних громад Одеської області і підтримки Ваших дій щодо забезпечення громадського порядку, захисту прав мирних громадян, збереження нашої держави, примноження його сили і авторитету, а також з проханням невідкладного вжиття дієвих заходів, адекватних характеру і масштабам загрози національним інтересам», — звернулися представники регіону до Президента України.

Дмитрий Майдан


82

Новости партнеров