ДАІ просить киян не їздити в центрі міста

ДАІ просить киян не їздити в центрі міста

Державтоінспекція України звернулася до учасників дорожнього руху з проханням уникати проїзду по центральній частині Києва.

Як повідомляє прес-служба відомства, у зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в центральній частині столиці, ДАІ України настійно рекомендує киянам та гостям міста утриматися від відвідування центру Києва.

«Щоб не наражати на небезпеку себе і пасажирів, просимо водіїв скорегувати маршрути руху, не залишати транспортні засоби в непередбачених місцях для паркування, неухильно виконувати вимоги правил дорожнього руху, сигналів регулювальників та дорожніх знаків, передусім, встановлених тимчасово», — пишеться в зверненні ДАІ.

Крім того, Державтоінспекція попросила учасників акцій дотримуватися законодавства в частині вимог руху транспорту в колонах, не створювати аварійних ситуацій, не піддавати небезпеці інших учасників дорожнього руху, не провокувати конфлікти з правоохоронцями, не перешкоджати руху транспорту, дати можливість громадському транспорту, медичним та пожежним автомобілям вчасно добиратися до місць призначення.

До порушників правил дорожнього руху, обіцяє ДАІ, будуть вжиті заходи реагування згідно з чинним законодавством.

Виктор Другоруб


108

Новости партнеров