ОБСЄ готова стати посередником у переговорах між мітингувальниками і владою в Україні

ОБСЄ готова стати посередником у переговорах між мітингувальниками і владою в Україні

Голова організації висловив підтримку сім’ям загиблих і поранених з обох сторін барикад. Він повідомив, що ОБСЄ має «інструменти та механізми», необхідні для виконання ролі нейтрального посередника, і готова підтримати українську владу «в зниженні напруженості і запобіганні подальшої ескалації».

Про це йдеться в заяві головуючого в ОБСЄ міністра закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера, яке поширено в середу ввечері на сайті ОБСЄ, повідомляє LB.

Міністр, який одночасно є федеральним президентом країни, закликав всі сторони конфлікту припинити насильство і приступити до мирного діалогу і мирного розв’язання кризи.

«Я закликаю всі сторони утриматися від насильства і намагатися стабілізувати ситуацію шляхом діалогу за участю всіх партій. Я глибоко стурбований повідомленнями про жертви і мої думки — з сім’ями загиблих і поранених. Як голова ОБСЄ, Швейцарія готова допомогти Україні знайти вихід з кризи», — заявив Буркхальтер.

«Ми закликаємо українську владу зробити все, що в їхніх силах для запобігання подальшої ескалації напруженості», — сказав глава МЗС Швейцарії.

Елизавета Будько


108

Новости партнеров