В Європі і США українці масово виходять на акції протесту

В Європі і США українці масово виходять на акції протесту

У зв’язку з подіями в Києві українське населення США і Європи просить втрутитися у внутрішню політику України і зупинити насильство. З цією метою організовано численні народні збори. Зокрема, в Нью-Йорку українці з транспарантами із закликом до активних дій заблокували вхід до будівлі ООН.

 

Українськими активістами також запланована акція біля Білого дому у Вашингтоні і в Портленді, США.

 

У Давосі (Швейцарія) 23 січня очікується зібрання українців з різних міст Європи. Разом українці будуть вимагати сприяння європейської влади припиненню терору в Україні.

 

«Завтра місто Давос повинен стати найбільш українським містом Західної Європи. Тому я запрошую українців, які тимчасово або постійно проживають в Європі, скласти компанію і провести четвер на гірськолижному курорті Давосі», — опублікував на своїй сторінці в Facebook дехто Олейніков, який виїхав із України під впливом пресингу.

 

Як відомо, делегати європейських країн зберуться на відомому гірськолижному курорті для проведення 44-го Всесвітнього економічного форуму з метою обговорити ключові проблеми світової економіки. Зокрема, учасники форуму обговорять перспективи українсько-російського економічного співробітництва.

Ольга Бузыка


125

Новости партнеров