Завершився перший етап переговорів опозиції з Януковичем

Завершився перший етап переговорів опозиції з Януковичем

Лідери опозиційних фракцій Віталій Кличко, Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк сьогодні зустрілися з президентом Віктором Януковичем для того, щоб прийняти відповідні заходи з врегулювання кризової ситуації в Україні. У переговорах також взяли участь Андрій Клюєв, секретар служби національної безпеки та оборони, Андрій Портнов, радник президента, і Олена Лукаш, міністр юстиції.

Переговори тривали протягом трьох годин.

Покидаючи будівлю адміністрації президента, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок сказав, що переговори з Януковичем завершилися безрезультатно, виконувати вимогу опозиції про відставку чинного уряду він не має наміру.

За словами Арсенія Яценюка, лідера фракції «Батьківщина», новий раунд переговорів відбудеться завтра, 23 січня. На засіданні очікують побачити прем’єр-міністра Миколу Азарова, який був відкликаний президентом зі Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

В ході діалогу президент, висловивши співчуття сім’ям загиблих, пообіцяв почати розслідування загибелі активістів протесту на вулиці Грушевського.

Зустріч відбулася після того, як була підтверджена інформація про смерть двох учасників протесту. Причиною смерті стало вогнепальне поранення.

Виктор Другоруб


89

Новости партнеров