Спікер ВР АРК : Кримчани вимагають навести порядок в країні і захистити їх право на мирне життя

Спікер ВР АРК : Кримчани вимагають навести порядок в країні і захистити їх право на мирне життя

Більшість кримчан незадоволені подіями, що відбуваються в Києві, і вимагають захистити їх право на мирне і стабільне життя. Про це заявив Голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов на прес-конференції за підсумками позачергової сесії кримського парламенту в Сімферополі 22 січня.

Як зазначив Константинов, кримчани звертаються як до нього особисто, так і на «гарячу лінію» парламенту: « Градус обурення в Криму починає підніматися. Люди не можуть зрозуміти, чому вони ходять на роботу, роблять корисні речі, хочуть зберегти стабільність, а їх цього хочуть позбавити».

Глава парламенту також заявив, що вважає можливим введення в країні надзвичайного стану. На його думку, час для дискусій закінчилося.

«Сьогодні є люди, неприкрито і публічно порушують порядок в країні. Я сподіваюся, що центральна влада, а за неї проголосувала переважна більшість кримчан, впорається зі своїми обов’язками і збереже державність. Моя громадянська позиція така ж, як і у більшості кримчан — це вимога до центральної влади навести порядок у країні», — підкреслив Константинов.

 

Дмитрий Майдан


98

Новости партнеров