Те, що відбувається на вулицях Києва, віддаляє Україну від європейської спільноти – С. Чернов

Те, що відбувається на вулицях Києва, віддаляє Україну від європейської спільноти – С. Чернов

Голова Харківської облради Сергій Чернов 22 січня розпочав засідання сесії облради із заяви про те, що громада Харківської області стурбована тим, що відбувається в останні дні в Києві.
«Те силове протистояння, погроми та підпали в столиці жодним чином не можуть розглядатися як мирні акції протесту, про що так голосно й наполегливо говорили політики від опозиції. Лідери опозиції продемонстрували неспроможність контролювати спровоковану ними ситуацію. Події, що відбуваються на вулицях нашої столиці, тільки віддаляють Україну від європейської спільноти, де екстремізм і вуличні безлади не тільки не сприймаються як метод політичної боротьби, а й тягнуть за собою строгу кримінальну відповідальність», – зазначив голова облради.

Він підкреслив, що головне завдання на сьогоднішній день – це врегулювання кризи. За його словами, влада і опозиція повинні сісти за стіл переговорів і знайти правильне рішення.

«Нинішнє засідання сесії Харківської обласної ради проходить у День соборності України. День, коли ми згадуємо, який довгий і складний шлях пройшов український народ, щоб нарешті жити в єдиній незалежній державі. Ми не маємо права допустити, щоб амбіції і безвідповідальність купки політичних авантюристів і екстремістів-маргіналів миттєво знищили те, що для багатьох поколінь було справою всього життя», – підкреслив Сергій Чернов.

Ольга Бузыка


95

Новости партнеров