Харківська міськрада ухвалила звернення до Верховної Ради про недопущення дестабілізації в країні

Харківська міськрада ухвалила звернення до Верховної Ради про недопущення дестабілізації в країні

Харківська міська рада сьогодні, 22 січня, на сесії затвердила звернення до Верховної Ради України щодо недопущення дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, «радикально налаштовані екстремістські формування, не маючи інших аргументів крім насильства, намагаються змінити хід розвитку нашої держави способами, що не мають нічого спільного з європейськими стандартами та демократичними цінностями. У заручниках штучно створеної ситуації стала столиця України».

У зверненні Харківська міська рада вимагає припинити насильство щодо органів правопорядку, зупинити захоплення будівель та псування майна, а також припинити лякати країну і захистити громадян України від націоналізму і політичного свавілля.

Геннадій Кернес підкреслив, що Харківська міська рада готова виступити єдиною командою на захист прав та інтересів людей.

«Підтримуючи звернення Президента України до Українського народу, Харківська міська рада звертає увагу на те, що Україна є правовою державою, в якій визнається і головує Закон. Дотримання кожним громадянином принципу законності має сприяти забезпеченню конституційних прав і свобод наших громадян», — йдеться у зверненні.

«Харківська міськрада голосує за те, щоб все відбувалося в рамках чинного законодавства, щоб все вирішувалося мирним шляхом і за столом переговорів. Щоб всі ті, хто сьогодні створює негативний імідж нашій країні, понесли заслужене покарання і не пішли від відповідальності. Харківська міська рада підтримує всі дії Президента України та уряду. Ми просимо, щоб наше місто теж було враховане у всіх рішеннях, які в подальшому будуть прийняті з цього питання», — підкреслив міський голова.

Копія звернення Харківської міської ради направлена ​​секретарю Ради національної безпеки і оборони України Андрію Клюєву.

Ольга Бузыка


79

Новости партнеров