Кримські депутати засудили дії політичних екстремістів

Кримські депутати засудили дії політичних екстремістів

Депутати Верховної Ради АРК на позачерговому пленарному засіданні 22 січня прийняли заяву «Про політичну ситуацію», де різко засудили дії політичних екстремістів.

«Шалени екстремісти, захопивши центр столиці і відгородившись барикадами від решти країни, оголосили, що на захопленій ними території не діють жодні закони. Вони поставили на фасад мерії міста-героя Києва портрет поплічника фашистів Степана Бандери — лідера Організації українських націоналістів — і використовують ті ж методи боротьби: «коктейлі Молотова», удари в спину, підпали, самосуд», — сказано в заяві.

Як відзначають депутати, що не підписання Президентом Угоди про асоціацію з ЄС стало формальним приводом для опозиції, щоб спровокувати масові заворушення в столиці, що спричинили насильство, хаос і розруху.

«Насправді зрадниками є ті, хто сьогодні спровокував ескалацію насильства в Києві та регіонах країни. Ці політичні маріонетки, використовуючи технології «кольорових » революцій, намагаються позбавити Україну та Автономну Республіку Крим майбутнього», — наголошується у зверненні. — Якщо цей злочинний сценарій буде реалізований, Крим і кримчани опиняться перед загрозою насильницької майданізація і втрати всіх завоювань автономії та її статусу. Нас будуть змушувати відректися від багатовікової спільної історії з Росією, забути російську мову, жити з тавром « жид», « москаль», « чужинець» і під нацистські гасла зрадити подвиг наших батьків і дідів, які перемогли фашизм.

Від імені кримчан депутати Верховної Ради АРК заявили, що жителі автономії ніколи не будуть жити в «бандерівської» України»:«Ми сповнені рішучості захистити історичний вибір, зроблений 23 роки тому на Всекримському референдумі з питання відтворення Автономної Республіки Крим!».

 

Елизавета Будько


84

Новости партнеров