Харківська облрада ухвалила заяву щодо політичної ситуації в країні

Харківська облрада ухвалила заяву щодо політичної ситуації в країні

Депутати Харківської обласної ради сьогодні, 22 січня, на сесії підтримали Президента України Віктора Януковича і прийняли заяву щодо політичного діалогу та стабілізації ситуації в країні.

Як повідомив в ході сесії голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, харків’яни дуже стурбовані останніми київськими подіями, які вже не входять у рамки мирного протесту.

«Підпали в столиці не можуть розглядатися як мирні акції протесту, про що голосно заявляли політики від опозиції. Ці події тільки віддаляють нас від мрій, щоб наша країна була міцною, стабільною і розвивалася. Необхідно припинити громадські протистояння, порушення Конституції і законів України», — сказав Сергій Чернов.

У заяві, зокрема, говориться: «Харківська обласна рада висловлює свою підтримку Президенту України Віктору Януковичу і рішуче закликає всі політичні сили країни, громадські рухи та організації до політичного діалогу, щоб зупинити сповзання країни у прірву громадянської війни, в якій переможців не буває. Ніколи не пізно сісти за стіл переговорів, щоб знайти порозуміння. Всі ми несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями і повинні знайти компроміс заради майбутнього Соборної Української Держави».

Елизавета Будько


91

Новости партнеров