Євреї України бояться початку погромів

Євреї України бояться початку погромів

Центр релігійного сіонізму «Пам’яті Шломо Натіва» оприлюднив Звернення до єврейських організацій і громад України.

«На жаль, полилася кров, — констатують автори звернення. — На початку, в Києві, націоналісти жорстоко побили на Подолі ізраїльського громадянина Гилеля Вертхеймера,

посланника Міністерства Освіти Ізраїлю, а потім, в п’ятницю 17 січня біля синагоги на Подолі (вул. Щекавицька), був важко поранений Дов-Бер Гликман, порядна і законослухняний релігійна людина. Ці два випадки стали відомі лише тому, що обидві людини займали щодо чільне становище».

«Націоналісти нападають на євреїв , і розгул неонацизму в Києві та інших містах України знову загрожує нашому народові. Українська єврейська громада дійсно залякана і знаходиться в стані паніки. Поява ж найближчих союзників українських націоналістів — ісламістів в рядах «євроінтеграторів» погрожує перерости в звичайний геноцид. Маємо доручення від політичного керівництва, закликати прихильників Єврейської Бойовий Організації та найближчих ідейних союзників на Україну до мобілізації. Сталося те, про що ми говорили з початком подій у Києві, але не були почуті ніким. Ми знаємо, що воєнізовані формування заборонені, але захистити наші сім’ї, наших старих, жінок і дітей — наш борг перед майбутніми поколіннями і Всевишнім! Не дозволимо повторитися Холокосту!», — пишуть вони.

Основними завданнями новоствореної «Єврейської бойової організації» автори звернення бачать в організації автономних осередків під керівництвом осіб, які мають досвід військової служби, роботи в правоохоронних органах або службах охорони і безпеки, у припиненні діяльності єврейських колабораціоністів та осіб співпрацюють з нацистами в єврейських організаціях, навчальних закладах і синагогах, а також у координації дій з правоохоронними органами і союзними інтернаціоналістськими організаціями.

Громада підкреслює, що «не має доступу до бюджетних коштів і звертається до сподвижников в Ізраїлі з проханням про матеріальну допомогу в організації цього підприємства».

Дмитрий Майдан


121

Новости партнеров