Кримські татари просять президента навести в країні порядок

Кримські татари просять президента навести в країні порядок

Кримська громадська організація «Себат» закликала владу України вжити заходів для наведення порядку в країні.

«Себатовци» виступили з відкритим зверненням до президента і уряду України, в якому висловили своє глибоке обурення «масовими заворушеннями, організованими в Києві опозиційними силами за підтримки окремих політиків і організацій США і Євросоюзу».

«Ми, маючи більш ніж 20-річний досвід громадської діяльності, провівши за цей час сотні мирних акцій протесту, пікетів і демонстрацій, з усією відповідальністю заявляємо — те, що відбувається сьогодні в Києві, не має ніякого відношення ні до мирних акцій, ні до захисту прав громадян, ні до принципів демократії, декларовани західним світом», — йдеться в заяві, — «Ми вимагаємо захистити наше право вільно перебувати в громадських місцях без загрози бути побитими радикалами і фашиствующими елементами. Ми вимагаємо захистити нас і наших дітей від коричневої чуми екстремізму і радикалізму, які розходяться з Евромайдана по всій Україні».

«Чому права більшості громадян України безцеремонно і нахабно зневажаються купкою бандитів, опозиціонерів і західних політиків? Чому їм дарована безкарність і вседозволеність?!», — задаються питаннями «себатовци».

«Себатовци» заявили, що, якщо буде потрібно, вони «готові всім народом стати на захист України від опозиційних бандитів і їхніх зарубіжних керівників».

«Ми готові підтримати уряд і Президента України в справі наведення порядку в країні. Але ми, прості громадяни України, можемо тільки допомогти уряду — ми не маємо права самим починати активні дії», — додали вони.

Автори звернення також обурилися тим, що армія і міліція, які містяться на податки українців, «не захищають життя і безпеку мирних громадян від бойовиків опозиції».

У зв’язку з цим організація «Себат» зажадала у уряду і Президента України захистити право її членів на мирне життя, «застосувавши проти бандитів сили правопорядку в рамках чинного законодавства України».

«Ми вимагаємо у армії і правоохоронних органів виконати свій обов’язок по захисту конституційних прав громадян України і нашого найголовнішого права — права на мирне життя!», — йдеться на закінчення.

Нагадаємо, організація «Себат», що складається з кримських татар, перебуває в опозиції до нелегального етнічного парламенту кримських татар — меджлісу.

У свою чергу меджліс, як відомо, підтримав Евромайдан і різко засудив позицію «Себат».

Елизавета Будько


183

Новости партнеров