Таємницю СМС до активістів Майдану розкрито

Таємницю СМС до активістів Майдану розкрито

СМС » Ви зареєстровані як учасник масових заворушень» виявилися фейком. Мобільні оператори і силові структури до них відношення не мають. У масовому порядку аналогічні СМС може відправити будь-який випускник КПІ, який закінчив виш навіть на трійки.

Багато ЗМІ з посиланням на незрозумілі джерела поширили інформацію про те, що українські оператори мобільного зв’язку розсилають абонентам дивні СМС. Будуються легенди, висуваються версії . Оператори мобільного зв’язку вже заявили, що не мають до цієї розсилці ніякого відношення. Так само, як немають відношення до розсилок типу «ви виграли автомобіль — надішліть 10 гривень».

«Корреспондент» виклав на своєму сайті майстер-клас під назвою «зроби фейк своїми руками». Там показано, що такі СМС може відправити будь-який студент технічного вишу.

Автор тексту звертає увагу, що в інтернеті «гуляє» лише два- три однакових фото провокаційних СМС. Такі СМС можна легко створити і розіслати через інтернет.

«Робиться це надзвичайно просто . Ви перейменовуєте людини зі списку контактів в «МТС»або в «Київстар», або в » Януковича «навіть, — стверджує авто експерименту. — Після чого отримуєте «жахливу СМС» , потім телефонуйте на «Лівий Берег», «Українську Правду» або на 5 канал , і … вуаля , СЕНСАЦІЯ готова.

У масовому порядку аналогічні СМС може відправити будь-який випускник КПІ, який закінчив ВУЗ навіть на трійки».

Дмитрий Майдан


149

Новости партнеров