Олександр Лукашенко: вплив на ситуацію в Україні чинять зовнішні сили

Олександр Лукашенко: вплив на ситуацію в Україні чинять зовнішні сили

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко впевнений, що на ситуацію в Україні впливають зовнішні сили. Про це було опубліковано у виданні «Білоруський партизан».

«Поляки були сильно підв’язані і мало не приміряли програму за те, що підвели Україну до Європи. Я боюся, щоб Україна остаточно й публічно не стала ареною боротьби Сходу і Заходу», — заявив Лукашенко.

«Прекрасна країна з чудовим народом», як називає Лукашенко Україну, вже третій день поспіль «славиться» на весь світ своєю кризової внутрішньополітичною ситуацією. За даними Олега Мусія, координатора медичної служби, кількість постраждалих на вулиці Грушевського за останню добу досягла майже 1 500 осіб.

«Те, що відбувається в Україні, — це жах, це катастрофа. Це не моє діло, там і без мене розберуться», — прокоментував ситуацію президент. Ми будемо сподіватися, що все буде нормально з точки зору головування в СНД, бо ніхто не буде переносити саміт СНД. Навпаки, я впевнений, Янукович прагнутиме, щоб саміт пройшов у них, а ми і Росія та інші будемо підтримувати Україну й стабільність у ній, і нинішнього президента, тому що це головний представник влади», — сказав Лукашенко.

Виктор Другоруб


122

Новости партнеров