Депутати Одеської облради звернулися до Президента з вимогою навести порядок в країні

Депутати Одеської облради звернулися до Президента з вимогою навести порядок в країні

Депутати фракції Партії регіонів Одеської облради звернулися до Президента України з вимогою вжити жорстких заходів до учасників масових заворушень у Києві.

«Кожен громадянин України має право на мирний протест. Ніхто не може обмежувати це право. Але всі дії маніфестантів повинні проходити в рамках закону, не переходячи межі між мирним протестом і злочином. Ця грань була перейдена в Києві 19 січня. Цинічно, в день великого православного свята Хрещення Господня, громадяни, які публічно називають себе мирними демонстрантами та активістами, висунулися на вулицю Грушевського з усвідомленою метою застосувати силу, організувати заворушення, пролити кров», — зазначено в заяві.

На думку депутатів, дії радикально налаштованих учасників масових акцій є спробою державного перевороту, і зажадали від Президента притягнути до відповідальності організаторів та учасників вуличних заворушень.

«Ми звертаємося до Президента України як до гаранта Конституції з проханням вжити найжорсткіших заходів з наведення порядку і відновлення законності в країні», — підкреслили депутати у зверненні.

 

Виктор Другоруб


81

Новости партнеров