У КМДА мають намір заборонити вантажівкам в’їзд до Києва

У КМДА мають намір заборонити вантажівкам в’їзд до Києва

Столична влада у разі складної дорожньої ситуації має намір зупиняти великовагові автомобілі на під’їздах до Києва

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк, повідомляє прес-служба КМДА.

«У нас є інформація про можливий початок снігопаду, тому вже зараз ми дещо обмежуємо в’їзд до Києва. Водночас, уночі поблизу патрулів ДАІ стоятиме наш співробітник, який допомагатиме водіям вантажівок у разі потреби організовувати супровід в місто. Всіх водіїв вантажівок просимо почекати поки буде організований належний дорожній трафік», — повідомив Костюк.

Він заявив, що в разі оголошення надзвичайної ситуації, пов’язаної з погодними умовами, вводитиметься практика парковок з лівого або правого боку вулиці, залежно від того, парне чи непарне число на календарі.

Зокрема, така практика діятиме на 8 центральних вулицях столиці: на вул. Пушкінській, Терещенківській, Б. Хмельницького (від вул. Коцюбинського до Володимирської), на Басейній (від вул. Шовковичної до Круглоуніверситетської), Прорізній (від вул. Володимирської до Пушкінської), а також на вул. Софійській, Малій Житомирській та на бул. Т.Шевченка. М.Костюк також відзначив, що необхідні знаки вже встановлені.

У КМДА нагадали, що за прогнозом Укргідрометцентру в Києві очікуються складні погодні умови, зокрема, сніг, хуртовини, пориви вітру, на дорогах ожеледиця.

 

 

Елизавета Будько


99

Новости партнеров