У Партії регіонів звинувачують опозицію в організаціі заворушення на Грушевського

У Партії регіонів звинувачують опозицію в організаціі заворушення на Грушевського

Головними провокаторами подій на вулиці Грушевського названо Віталія Кличка, Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка. За організацію масових заворушень лідерів опозиції можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Опозиціонери втратили свою владу над Майданом. Їх численні заклики до опору і страйків, промови проти політики уряду тільки розлютило народ. Особливий цинізм з їх боку був організувати заколот у святий день для народу — Хрещення. До цього моменту вони відчували себе «господарями ситуації», навмисно ускладнюючи ситуацію на Майдані. А ось тепер люди з ворожнечею та ненавистю, які були в них старанно закладені, вже не соромляться своїх висловлювань і дій, активно бунтують. І після цього опозиція заявляє «ми не при чому». Було б справедливо змусити «винуватців події» примусити компенсувати збитки, нанесені державі й сплатити лікування постраждалих міліціонерів», — сказав Нестор Шуфрич, представник Партії регіонів.

У Партії регіонів повідомили, що жертвами громадських заворушень 19 січня стали кілька десятків правоохоронців, серед яких десятеро знаходяться у важкому стані. Також були повністю розбиті й спалені шість службових транспортних засобів.

Ольга Бузыка


101

Новости партнеров