Нардеп Вадим Колесніченко: Обов’язок держави — зберегти мир у країні

Нардеп Вадим Колесніченко: Обов’язок держави — зберегти мир у країні

Обов’язок держави — зберегти мир у країні. Про це заявив Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко на урочистих зборах, присвячених святкуванню 23-й річниці Автономної Республіки Крим в Сімферополі.

«Я глибоко переконаний в тому, що 16 січня в Україні були прийняті основні закони, які повинні визначити майбутнє нашої держави на довгі роки вперед», — підкреслив Колесніченко. — Це закони, які сьогодні визначають, що можна робити, а чого не можна. Якщо ми законодавчо закріпили факт того, що не можна закликати до збройного повстання, що не можна ділити людей за мовною, національною, релігійною, або іншою ознакою — хіба це наступ на права людини? Це обов’язок держави — ​​зберегти мир у нашій країні».

Вадим Колесніченко подякував Президія Верховної Ради Криму, кримський парламент за підтримку в період політичного конфлікту і висловив упевненість, що чинна влада не допустить державного перевороту в Україні.

«Ви перші в Україні виступили, коли чітко стало зрозуміло, що в Києві немає протестної акції мирних громадян, а гряде неофашистський державний переворот. Я впевнений, керівництво країни не дасть реалізувати план державного захоплення влади в нашій країні», — підкреслив Народний депутат, звертаючись до кримських парламентаріям.

 

Ольга Бузыка


73

Новости партнеров