На «Зеленому тижні» в Берліні була представлена українська сільгосппродукція

На «Зеленому тижні» в Берліні була представлена українська сільгосппродукція

У столиці Німеччини пройшла 79-а щорічна виставка-ярмарок «Зелений тиждень» (“Green Week”), в якій Україна представила свою сільгосппродукцію. До продукції українського виробника як представника Східної Європи відвідувачі виявили особливий інтерес. Хороші відгуки отримали українські м’ясо-молочні, борошняні, кондитерські вироби, а також продукція виноробної, лікеро-горілчаної, пиво-безалкогольної галузей.

Експозицію українського стенду високо оцінив Федеральний міністр сільського господарства та харчової промисловості доктор Ганс-Петер Фрідріх.

«Україна, яка є одним із найбільших виробників сільгосппродукції у світі, справедливо бере участь у даній виставці. Україна демонструє велику різноманітність продуктів в різних напрямках, що відрізняються високою якістю. Ми дуже раді вітати вашу державу на нашому фестивалі», — сказав Ганс-Петер Фрідріх.

Міністр аграрної політики та харчової промисловості України Олександр Сень зазначив важливість участі в подібних заходах міжнародного рівня, прокоментувавши: «Це майданчик для зустрічей керівників аграрних відомств практично з усіх країн світу. Цей захід важливий і для України. Було дуже складно представити величезну кількість різноманітних продуктів, які виробляються в Україні. Тому цього року ми поставили не на кількість, а на якість».

Крім аграрної продукції Україна демонструвала твори народної культури: національний одяг, посуд, елементи побуту.

Ольга Бузыка


91

Новости партнеров