Голубченко вважає, що вибори до Київради можна провести після президентських

Голубченко вважає, що вибори до Київради можна провести після президентських

Виконувач обов’язків голови КМДА Анатолій Голубченко вважає, що вибори в столиці можна провести в 2015 році

«Не бачу проблем провести вибори восени 2015 року. Спокійно, після виборів президента. Адже є рішення суду, Київрада вважається легітимною до наступної дати виборів», — заявив Голубченко в інтерв’ю «УНІАН», відповідаючи на питання призначення виборів мера Києва найближчим часом.

«Проблема у нас сьогодні одна — політична — і питання лежить у політичній площині. Якщо така солодка влада, коли за неї борються, застосовуючи тему виборів Київради, як механізм боротьби, то так і буде продовжуватися», — додав Голубченко.

Крім того, він припустив, що до кінця місяця депутати нинішньої Київради зможуть прийняти міський бюджет, однак питання, в якому форматі буде проходити сесія, поки не вирішене.
«Подивимося, поки над цим питанням ми ще не думали. Коли Галина Герега (секретар Київради — ред.) вийде на роботу, ми порадимося і це питання будемо вирішувати», — сказав Голубченко.

«Я не думаю, що хтось прийде нам заважати проводити засідання і приймати бюджет. Упевнений, що розсудливість переможе. Бюджет має бути, і це стосується трьох мільйонів, якщо не більше, людей в Києві », — підкреслив він.

Дмитрий Майдан


79

Новости партнеров