Іноземні чиновники надто лізуть у справи України, — Кожара

Іноземні чиновники надто лізуть у справи України, — Кожара

Українська сторона стурбована коментарями офіційних осіб деяких іноземних держав і міжнародних інститутів щодо роботи Верховної Ради України. Вони розглядаються в Києві як втручання у внутрішні справи держави. Про це повідомив міністр закордонних справ Леонід Кожара 17 січня на зустрічі з Послом США Джеффрі Пайєттом і Головою Представництва ЄС в Україні, послом Яном Томбінські.

Як повідомляє прес-служба МЗС, на зустрічі іноземним послам розповіли про законодавчу діяльність Верховної Ради України, особливу увагу приділили прийняттю 16 січня низки законодавчих актів, які дуже важливі для належного забезпечення життєдіяльності країни.

У ході зустрічі Кожара закликав дипломатів бути максимально об’єктивними і зваженими в оцінках внутрішніх процесів в Україні, а також уникати односторонніх заяв, які не відповідають реальному стану справ. Він зазначив, що поки опозиція порушує закон, блокуючи адміністративні будівлі і перешкоджаючи роботі Ради, влада ухвалює закони, спрямовані на імплементацію в українському законодавстві ряду норм, які вже існують в законодавстві більшості держав Європи, і відповідають загальновизнаним демократичним стандартам і міжнародним практикам.

Дмитрий Майдан


106

Новости партнеров