Визначені лауреати премії «Золотий глобус»

Визначені лауреати премії «Золотий глобус»

Кращим режисером на думку кінокритиків став Альфонсо Куарон, творець фільму «Гравітація». «Золотий глобус» у номінації «Найкращий фільм 2013 року» дістався творцеві «12 років рабства» Стіву Макквіну. В основі сюжету фільму лежать реальні події 30-х років 19 століття. Маккуїн екранізував історію про негра, який народився вільним, але ставши дорослим, був незаконно проданий в рабство і відправлений до південних штатів США.

Комедією року став фільм Девіда О. Рассела «Афера по-американськи». Актриси кінострічки Дженніфер Лоуренс і Емі Адамс стали лауреатами премії в номінації «Найкраща актриса другого плану» і «Найкраща комедійна актриса» відповідно.
В номінації «Найкращий актор» переміг Леонардо ді Капріо, який зіграв роль Джордана Белфорта у фільмі «Вовк з Уолл-стріт» режисера Мартіна Скорсезе.

Кейт Бланшет стала найкращою драматичною актрисою, отримавши «Золотий глобус» за роль Жасмин в однойменному фільмі Вуді Аллена.

Серед мультфільмів «Холодне серце» компанії Walt Disney Co. завоював визнання експертів кіно та отримав жадану статуетку.

У номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» перемогу здобула драма Паоло Соррентіно «Велика краса».
Церемонія вручення премії «Золотий глобус» відбулася 13 січня в Лос-Анджелесі.

 

Ольга Бузыка


142

Новости партнеров