МЗС просить українців не їхати в Таїланд і Бангладеш

МЗС просить українців не їхати в Таїланд і Бангладеш

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок в Бангладеш і Таїланд, а тим, хто вже перебуває на території зазначених країн, обмежити пересування по їх території.

Як йдеться на сайті міністерства, в Бангладеш краще не їхати у зв’язку з численними заворушеннями і спалахами насильства, які викликані загостренням внутрішньополітичної кризи в країні.

Утриматися від поїздок до Таїланду МЗС просить не перший раз, однак є необхідність зробити це знову в зв’язку з розвитком внутрішньополітичної ситуації. У Бангкоку і в провінціях Нонтхабурі, Самут Пракан і Пантхум Тхані через масові вуличні протести до 1 березня 2014 продовжено дію надзвичайного стану.

Українцям, які вже знаходяться на території зазначених країн, радять уникати відвідування місць масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту і демонстраціях, не здійснювати несанкціоновану фото- і відеозйомку, а також не вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються політичної ситуації.

Дмитрий Майдан


73

Новости партнеров