Чому в Україні масово закриваються автосалони

Чому в Україні масово закриваються автосалони

В Україні за останні дев’ять місяців збанкрутували 42 автосалону. Причиною тенденції є введення спецмита та збільшення ставки утилізаційного збору. Імпортні авто дорожчають, отже, попит на них зменшується.
За словами Олега Назаренка, голови Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), «така статистика може бути ще гіршою», оскільки відомі лише цифри випадків банкрутства учасників ВААІД.
«Введення мит і утильзбора негативно вплинули на продажі не тільки іномарок, але й автомобілів вітчизняного віробництва. Кількість людей, що залишилися без роботи, перевищує кількість співробітників нашого головного автозаводу», — говорить Назаренко.
Перш ВААІД зверталася з пропозицією скасувати спецмита й утильзбір на іномарки до Президента.
Від імпортерів надійшла пропозиція скасувати акцизний збір на авто, який ввели 1 січня 2014 року, а також збір у Пенсійний фонд при купівлі транспортного засобу.
Імпортери вважають, що автопром України переживає зараз не найкращі часи. Держава повинна вжити термінові заходи, інакше скорочення робочих місць і падіння продажів буде продовжуватися.

Ольга Бузыка


87

Новости партнеров