У Харкові зібрався Антимайдан під прапорами Партії регіонів

У Харкові зібрався Антимайдан під прапорами Партії регіонів

Сьогодні, 11 січня, в Харкові проходить мітинг на підтримку президента Віктора Януковича та проти Евромайдана. З самого ранку люди зібралися біля пам’ятника Шевченку, де зазвичай проходить Евромайдан, і стояли вздовж проїжджої частини на вулиці Сумській – від площі Конституції до площі Свободи. На Антимайдан зібралося близько двох тисяч осіб.

Мітингувальники, які стояли вздовж вулиці Сумській, тримали в руках прапори України та Партії регіонів і транспаранти з гаслами: «Хочеш на Майдан – вали за окружну!», «Досить байдикувати на Евромайдані! Повертайтеся на роботу!», «Так» – спокійному та стабільному життю в Україні! Розгулу Евромайдану – «ні»!», «Харків – за президента!», «Бюджет Майданом не наповнити!» і так далі.

Біля пам’ятника Шевченку встановлена сцена. Учасники Антимайдану виступають на підтримку курсу Віктора Януковича і проти проведення Всеукраїнського форуму Евромайданів у Харкові, розповідають про переваги домовленостей між президентами України та Росії. Передбачається, що мітинг триватиме до 21.00 і буде продовжений 12 січня.

Ольга Бузыка


76

Новости партнеров