Вовчанський агрегатний завод освоїв випуск продукції для автозаводів-гігантів СНД

Вовчанський агрегатний завод освоїв випуск продукції для автозаводів-гігантів СНД

ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» (Харківська обл.) у 2013 р. освоїв виробництво нових виробів для автомобілів «КамАЗ» і тракторів виробництва Мінського тракторного заводу (Білорусь). Про це повідомили на Вовчанському агрегатному заводі. Мова йде про головний циліндр виключення зчеплення, виконаний у різних варіантах – для вантажівки і тракторної техніки. Завод уже почав поставки циліндрів ВАТ «КАМАЗ» (Росія) і РУП «МТЗ» (Білорусь). Отримано схвалення на застосування нових виробів на автомобілях «МАЗ». Зараз на автомобільних заводах сезонний спад виробництва, але очікується збільшення випуску продукції. Відповідно, обсяги виробництва зростуть і на Вовчанському агрегатному заводі.

Крім автомобільної техніки завод розробив паливну апаратуру для газотурбінних приводів з вхідним тиском паливного газу до 7,5 МПа, налагоджена технологія ремонту двигунів для перекачування газу в магістральних газопроводах майже півтораметрового діаметру. «Ці та інші розробки є основою очікуваного темпу зростання виробництва заводу в 2014 р. У 2013 р. обсяги виробництва залишилися практично на тому ж рівні, що і в 2012 р.», – повідомили на Вовчанському агрегатному заводі.

Основними напрямками діяльності Вовчанського агрегатного заводу є проектування і виробництво агрегатів гідравлічних і паливорегулюючих систем авіаційної техніки, навісного обладнання до газотурбінних двигунів в системах транспортування природного газу, а також пневмогідроагрегатов для автотранспорту. Завод поставляє насосні станції та гідромотори для літаків російських та українських виробників («Як», «Ту», «Ан»), а також для вертольотів.

Елизавета Будько


144

Новости партнеров