Євромайдан закликав Киян захищати під’їзди від нечистот

Євромайдан закликав Киян захищати під’їзди від нечистот

Один з лідера Евромайдана Єгор Соболєв закликав киян замикати під’їзди і, за можливыстю, організувати в них цілодобове чергування мешканців, щоб не допустити провокацій.

 

Активіст стверджує, що провокатори групами по кілька чоловік будуть гадять в під’їздах багатоквартирних будинків у центрі Києва з 8 січня.

«На сьогодні вже очевидно, що КМДА за замовленням Банкової намагається втопити Майдан в багнюці. Сміття не вивозиться, очищення біотуалетів блокується, а через плюсову температуру в центрі Києва вже склалася вкрай несприятлива ситуація. Крім того, ще позавчора була відключена подача електроенергії. тобто, очевидна спроба влади домогтися згортання Майдану шляхом ускладнення його побутового функціонування», — цитує Соболєва «РБК- Україна»

«Дуже проста схема: коли на Майдані не працюють туалети, запускаються провокатори, які бруднять усі під’їзди в радіусі 3 км від Хрещатика, щоб налаштувати киян проти мітингувальників і показати, що це Євромайдан поширює нечистоти і антисанітарію», — зазначив Соболєв.

Єгор Соболєв — один із засновників Автомайдану, лідер громадського руху «Воля».

За словами директора Київського міського контактного центру Єгора Стефановича, за святкові дні на Евромайдан поскаржилося понад 200 киян. Городяни скаржилися на нестерпні умови проживання, створені Євромайданом і вимагали терміново навести належний порядок. Такі дзвінки надходять на телефон спеціальної служби КМДА 15051. Біля багатьох будинків у центрі зникли сміттєві баки і з’явилися сміттєві купи. Також, за словами Стефановича, кияни скаржаться, що не можуть випустити дітей погуляти, бо серед учасників акцій протесту багато асоціальних елементів.

Виктор Другоруб


92

Новости партнеров