Сім’ї загиблих під час пожежі на ювелірній фабриці отримають по 100 тис. грн – О. Вілкул

Сім’ї загиблих під час пожежі на ювелірній фабриці отримають по 100 тис. грн – О. Вілкул

Засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пройшло сьогодні, 8 січня, у Харкові, на території заводу «Хартрон», де сталася масштабна пожежа. Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, який проводив засідання, зазначив, що сім’ї загиблих при пожежі отримають матеріальну допомогу.

«Через халатність керівників не повинні гинути люди. На підприємствах необхідно посилити заходи протипожежної безпеки. За фактом сьогоднішнього інциденту буде проведено ретельне розслідування, і винні будуть притягнуті до відповідальності. Уряд надасть сім’ям загиблих по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги. Постраждалим буде надана вся необхідна медична допомога», – підкреслив віце-прем’єр.

За його словами, попередня причина пожежі – вибух легкозаймистих речовин в одному з виробничих приміщень. Остаточна причина буде названа після проведення необхідних експертиз.

Прокурор Харківської області Геннадій Тюрін повідомив, що розглядаються й інші версії, одна з яких – порушення правил пожежної безпеки. Він зазначив, що в приміщенні не було пожежного виходу (на наявній залізній двері висів великий замок). «Якби вона була відкрита, можливо, хтось із загиблих зміг би врятуватися», – підкреслив прокурор. Він заявив, що за результатами події ведеться слідство за ч. 2 ст. 270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей).

Нагадаємо, сьогодні сталася пожежа у п’ятиповерховій виробничій будівлі, розташованій на території заводу «Хартрон». В результаті пожежі загинули вісім людей. Ще 22 людини вдалося врятувати. Семеро людей залишаються у лікарні. Вогонь пошкодив два верхні поверхи будівлі на площі 250 кв. м. Приміщення, яке постраждало, орендує ТОВ «Харківська ювелірна фабрика».

Виктор Другоруб


98

Новости партнеров