Задорнов не збирається вибачатися за «єврохохлов», навіть якщо його більше не пустять в Україну

Задорнов не збирається вибачатися за «єврохохлов», навіть якщо його більше не пустять в Україну

Російський письменник-сатирик, драматург, гуморист Михайло Задорнов не збирається вибачатися перед українцями, що стоять на «євромайдані» за те, що привселюдно назвав їх «єврохохлами». Про це повідомила прес-секретар сатирика Юлія Єлисеєва.

«Михайло Миколайович висміював безпринципність і підлість багатьох з тих, хто прийшов на Майдан, висміював бажання «вступити до Європи» — заради самих же українців, тому що щиро переживає за їх вибір і події, що відбуваються в Києві», — цитує прес-секретаря УНН.

Більш того, за її словами, слово «єврохохли» придумав не Задорнов. Сатирик, нібито, побачив його в українських соцмережах і запозичив.

Юлія Єлісєєва нагадала, що Задорнов — сатирик, а цей жанр передбачає подібні висловлювання. Більш того, за її словами, на адресу російської влади Задорнов жартує ще різкіше, а московських бізнесменів називає «євромоскалямі» за їх прихильність до Заходу.

Прес-секретар також повідомила, що подібні висловлювання вже закрили Задорнову дорогу в Єгипет і США, намагалися не пустити його і в Литву, тому Задорнова не злякає, якщо для нього закриється український кордон.

«Років десять тому до нього вже приходили після виступу в Києві і погрожували, що заборонять в’їзд до України, яку він дуже любить. На що він відповів: «Найстрашніше було б, якби ви заборонили мені виїзд!», — процитувала Задорнова прес-секретар. — Зазначу, що ніяких вибачень Михайло Миколайович приносити не буде, навіть якщо йому заборонять в’їзд до України».

Виктор Другоруб


95

Новости партнеров