Сенат США прийняв резолюцію по Україні

Сенат США прийняв резолюцію по Україні

Про це повідомив посол США в Україні Джеффрі Пайетт у своєму Твіттері. » Минулої ночі Сенат США прийняв резолюцію про підтримку українського народу» , — йдеться в повідомленні.

 

У тексті резолюції сенат США висловив підтримку народу України , повідомляє УНІАН. Також Сенат закликав лідерів Сполучених Штатів та Європейського Союзу до активної роботи над вирішенням політичної кризи в Україні , закликав українців продовжувати уникати насильства і » мови ненависті» антисемітського або іншого характеру , закликав владу України відмовитися від використання сили проти мирних демонстрантів, засудив її використання 30 листопада, 1 і 11 грудня, а також нагадав українській владі про можливості застосування до її представників санкцій у разі повторення таких дій.

Раніше повідомлялося, що до Сенату США і президента Барака Обами звернулися лідери опозиції з проханням втрутитися в ситуацію на Україні.

«Сьогодні ми втрьох ( Яценюк , Кличко і Тягнибок — ред. ) Звернулися до Конгресу США, Сенат США через заступника Держсекретаря США, яка була тут на Майдані, і передали лист на ім’я Президента Барака Обами про те, що український народ бореться за свою демократію», — цитує УНІАН слова Арсенія Яценюка від 5 січня 2014 року.

Опозиція вимагала від США ввести санкції проти керівництва України, але США обмежились заявою.

Елизавета Будько


87

Новости партнеров