У Франції робітники заводу взяли в заручники керівництво

У Франції робітники заводу взяли в заручники керівництво

Робочі шинного заводу Goodyear у французькій Пікардії взяли в заручники керівників підприємства. Профспілка і керівництво роками не могли вирішити питання з робочими місцями на збитковому заводі в разі його закриття.
Директор виробництва в Ам’єні Мішель Дейі і глава відділу кадрів Бернар Глесс залишаються замкнутими в одній з кімнат заводу без їжі, повідомляє російська служба Бі -Бі -Сі.

Профспілка і керівництво роками не могли вирішити питання з робочими місцями на збитковому заводі в разі його закриття. Один із секретарів профспілки Франк Жюрек зазначив, що робітники вимагають «золотий парашут», оскільки в Пікардії 1200 потенційно звільнених співробітників можуть залишитися без роботи.

«Якщо ніхто не купить завод, ми хочемо звільнення за власним бажанням з фінансовою компенсацією», — сказав журналістам Жюрек, назвавши при цьому атмосферу на заводі «спокійною».

Члени профспілки стверджують, що обом начальникам дають воду, а їх мобільні телефони включені. «Ця ініціатива контрпродуктивна і недоречна в той час, коли ми повинні сконцентруватися на майбутньому наших співробітників після декількох років пошуків рішення», — заявляє керівництво Goodyear.

«Ми чекали довго , але наше терпіння скінчилося, і ми перейшли до рішучих дій. Якщо ми їх відпустимо зараз, це буде рівносильно нульового результату», — парирував один з членів профспілки Мікаель Малле.

У 2009 році у Франції вже захоплювали керівників компаній Sony і Caterpillar. Ні в одному з випадків за утримання заручників ніхто не поніс покарання.

Виктор Другоруб


123

Новости партнеров