Український школяр запатентував новий метод лікування раку

Український школяр запатентував новий метод лікування раку

Дев’ятикласник з міста Рівне запатентував пристрій, який можна використовувати для лікування онкохворих без сеансів хіміотерапії.

15-річний Іван Остапін запатентував пристрій для синтезу вуглецевих наноструктур електророзряднім методом який можна використовувати для лікування онкохворих. Про це йдеться в сюжеті програми «Факти» на телеканалі ICTV.
Такий метод дозволить відмовитися від виснажливої для організму хіміотерапії. Правда юнак наголошує: щоб втілити задум у життя, ще треба довго і ретельно досліджувати цю версію.
«Може використовуватися для лікування раку таким методом як введення в кров людини закису заліза, підведення її до необхідної області та нагріву для того, щоб локально підвищити температуру і знищити ракову пухлину», — пояснює хлопець.
Винахід школяра — це ноу-хау в технічній революції, кажуть науковці. Адже майбутнє — саме за наноматеріалами. Вуглецеві наноструктури можна використовувати в металургії, енергетиці та медицині. Вони допоможуть зменшити вагу матеріалів, але значно збільшити їх міцність. Тому такий пристрій нині неабияк актуален, говорить юний науковець.
«Він може використовуватися в багатьох галузях, наприклад для виготовлення нових матеріалів. В електроніці, металургії — для виготовлення композитних матеріалів, як каталізатор або присадка для пального», — каже винахідник.
Свый революційний пристрій школяр представив на всеукраїнському фестивалі Sikorsky Challenge 2013, який щорічно проводиться під патронатом президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». За винахід юного вченого нагородили премією міжнародного фонду сприяння інвестиціям.

Дмитрий Майдан


117

Новости партнеров