Опозиції не вдасться переконати людей нашкодити собі заради політичних ідей – експерт

Опозиції не вдасться переконати людей нашкодити собі заради політичних ідей – експерт

Економічний експерт Борис Кушнірук упевнений, що опозиції не вдасться переконати жителів України масово забрати свої заощадження з державних банків та інших фінансових установ, підконтрольних Віктору Януковичу та його оточенню.

«Страйки та протести можуть бути ефективні в колі однієї невеликий бізнес-структури. Якщо ж говорити про те, що опозиція хоче закликати людей нашкодити своїми руками собі ж, то люди навряд чи підуть на це», – вважає експерт.

Він зазначає, що в українських банках істотно зросли депозитні портфелі, тому що жителі країни переконалися у стабільності національної валюти. За його словами, більшість українців відкриває депозити, щоб хоча б трохи поліпшити своє фінансове становище: «В основному це люди середнього і низького достатку. І я дуже сумніваюся, що опозиціонерам вдасться переконати людей нашкодити собі заради політичних ідей і гасел».

Нагадаємо, активіст і координатор «Спільної справи» Олександр Данилюк нещодавно написав на своїй сторінці у «Facebook», що опозиціонери готують кілька масових акцій. «Паралельно зі всеукраїнським страйком готується кампанія з одночасного зняття громадянами коштів з банківських рахунків», – повідомив Данилюк.

Дмитрий Майдан


113

Новости партнеров