Юріс Пайдерс: Україна потрібна ЄС як резервуар дешевої, невибагливої робочої сили

Юріс Пайдерс: Україна потрібна ЄС як резервуар дешевої, невибагливої робочої сили

Українська промисловість Євросоюзу не потрібна. Україна потрібна Європі лише як новий резервуар дешевої, невимогливої та ментально близької робочої сили. Про це повідомляється у статті «Ціна українського вибору» на порталі nra.lv, автором якої є голова Спілки журналістів Латвії, політолог Юріс Пайдерс.

«На сьогодні ми є свідками небувалого єврооптимізму з боку ста тисяч українців. Неймовірно! Невже українці вірять, що ЄС зможе розв’язати всі економічні проблеми, забезпечити дотримання законів всіма жителями України? Правда полягає в тому, що для інтеграції України з населенням понад 45 мільйонів чоловік (дорівнює населенню восьми держав Прибалтики разом узятих) у бюджеті Євросоюзу не заплановано стільки коштів», — стверджує Пайдерс, розмірковуючи над поточною ситуацією, яка відбувається в Україні.

 

Латвійський політолог поділяє погляди Марка Адоніса, оглядача журналу Forbes, щодо ситуації, яка склалася навколо так і не підписаного Україною договору про інтеграцію.

 

«Якби Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС, ніяких економічних покращень, яким співають оди окремі українські політики, не було б. І тоді українці вже звинувачували б не обдурювання місцевої влади, а політику Європи. Правда, яка так майстерно ховається за словами проєвропейських політиків, така: Європа не потребує промисловості України. А ось забезпечити собі новий резервуар дешевої, невимогливої та ментально близької сили — на той випадок, коли будуть вичерпані ресурси Прибалтики та новоприєднаних держав — Європа не проти», — пише Пайдерс.

 

Дмитрий Майдан


76

Новости партнеров