Представники опозиції об’єдналися у фашистській ідеології – нардеп В. Колесніченко

Представники опозиції об’єдналися у фашистській ідеології – нардеп В. Колесніченко

Народний депутат від «Партії регіонів» Вадим Колесніченко висловив обурення діями учасників Євромайдану. Він переконаний, що на Євромайдані ростуть ксенофобські настрої та неонацистські ідеї. Одним із доказів цього стала участь євромайданівців у смолоскипній ході на честь Степана Бандери, яку націоналісти організували 1 січня у Києві та інших українських містах.

«Події, які відбулися увечері 1 січня, – це тривожні тенденції, виклик усьому українському суспільству і кожному громадянину нашої держави. Ми починаємо розуміти, що на Євромайдані починають домінувати ксенофобські настрої, печерний націоналізм і елементи нацизму», – зазначив Колесніченко.

Нардеп вважає, що подібні марші сприяють роздування міжнаціональної ворожнечі й можуть призвести до загибелі всієї країни. «Це прообраз фашистської диктатури, і все, що відбувається в останні тижні в країні, показує, що представники опозиції об’єдналися у фашистській ідеології, в нетерпимості та бажанні знищити країну і майбутнє нашої держави», – заявив Вадим Колесніченко. «Це заклики до міжнаціональної ворожнечі, протистояння, і найстрашніше, що Євромайдан виявився співучасником… І що саме характерне – попереду виступали народні депутати від «Батьківщини», – підкреслив він.

Нардеп закликає жителів України об’єднатися і протистояти фашистським і неонацистським настроям на Євромайдані: «Не секрет, що «Партія регіонів» категорично засуджує нацистський шабаш у центрі столиці й закликає лідерів опозиції дати оцінку цим діям «свободівців» і «Батьківщини». Нацизму не місце на українській землі».

Нагадаємо, 1 січня в центрі Києва відбулася смолоскипна хода з нагоди 105-ї річниці від дня народження Степана Бандери. На відео, розміщеному в інтернеті, видно, що деякі учасники маршу кидали палаючі фаєри в будівлю готелю «Прем’єр Палас».

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко заявив, що Всеукраїнське об’єднання «Майдан» не причетне до організації цієї ходи. Представники ВО «Свобода» заявили, що інцидент біля готелю «Прем’єр Палас» був провокацією. Після цього двох «свободівців», чиї імена не називаються, виключили з лав об’єднання.

Дмитрий Майдан


88

Новости партнеров