Дмитро Видрін: Євромайдан бореться за ліквідацію незалежності України

Дмитро Видрін: Євромайдан бореться за ліквідацію незалежності України

Майдан Незалежності перетворився в Євромайдан. Це означає, що більшість українців виступає за ліквідацію незалежності країни, віддаючи перевагу протекторату Європи, вважає радник президента України, політолог Дмитро Видрін.

«Головне гасло Евромайдана – це хід країни під протекторат Європи. Напевно, тому на Майдані ліквідували саме поняття «незалежність», — заявив в інтерв’ю Главкому політолог.

Зовнішнє управління розглядається Видріним як позбавлення людської відповідальності, отже, — втрата самостійності держави.
«Може бути, у нас в країні просто не залишилося гарних керівників», — сказав Видрін. На думку політолога, численні акції та демонстрації — «народні віче», «народні повстання» — необґрунтовані. У опозиціонерів-«акціонерів» була відсутня реальна альтернатива існуючим порядкам у суспільно-політичному житті країни.

Дмитро Видрін зазначив, що нинішній рік стане ключовим для українського народу.
«2014 рік може стати переломним щодо здачі незалежності України Євросоюзу, немає вже Майдану Незалежності, є Євромайдан», — продовжив Видрін.

«Це означає, що ми не готові до незалежності або не створили еліту, якій люди можуть повірити як еліті незалежної держави», — уклав він.

 

Виктор Другоруб


92

Новости партнеров