В Україні почали реєструвати учасників ЗНО

В Україні почали реєструвати учасників ЗНО

Сьогодні, 3 січня, в Україні розпочалася реєстрація для участі в Зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«Цього року ми проводимо експеримент з приводу відкриття банку тестових завдань для масового тесту з української мови та літератури. Наприкінці реєстрації ми плануємо на сайті УЦОЯО, на сайтах усіх регіональних центрів розмістити матеріал, де будуть приклади всіх тестових завдань, які очікують абітурієнтів цього року. Вони будуть згруповані за темами та складністю», – повідомила директор УЦОЯО Ірина Зайцева.

Абітурієнти можуть вносити особисті дані до анкети до 5 березня, змінити інформацію можна до 19 березня. У 2014 році, за попередніми підрахунками, у Зовнішньому незалежному оцінюванні братимуть участь більше 300 тисяч осіб. Для складання ЗНО їм дозволено вибрати не більше чотирьох предметів.

Тестування можна складати українською, російською, угорською, румунською, молдовською, польською та кримсько-татарською мовами. ЗНО стартує 3 червня тестом з української мови, а завершиться 27 червня тестом зі світової літератури.

Проведення ЗНО обійдеться державі в 110 мільйонів гривень. Частина коштів буде направлена на впровадження експерименту.

Ольга Бузыка


74

Новости партнеров