У США із-за снігової бурі відмінили тисячі авіарейсів

У США із-за снігової бурі відмінили тисячі авіарейсів

Більше 2 тис. авіарейсів в США скасовано, після того, як потужна снігова буря обрушилася на північний схід країни, передає Бі-бі-сі. Зона снігового фронту охопить 22 штати із загальним населенням 120 мільйонів чоловік.

Метеорологи попереджають, що в найближчі години варто чекати посилення морозу і поривчастого вітру. У Бостоні і Новій Англії прогнозується сильний снігопад.

На півночі Пенсільванії і Нью-Йорка, в багатьох районах Нью-Джерсі і штатів Нової Англії очікується від 15 до 28 сантиметрів снігу. Швидкість випадання опадів у ряді місць досягне 6 сантиметрів в годину, що сильно утруднить розчищання доріг. У одному з міст штату Массачусетс за декілька годинників випав сніг завтовшки 53 див. За даними метеорологів, швидкість вітру у ряді районів перевищить 70 кілометрів на годину. Негода більше інших торкнулася аеропорт О»Хара в Чикаго, де ще до вечора четверга було скасовано більше 650 рейсів. Також серйозно порушена робота ряду інших аеропортів, у тому числі нью-йоркського Ла Гуардіа.

У Новій Англії оголошено надзвичайне положення, власті закликають людей не виходити на вулицю без крайньої необхідності. Оголошено, що в штаті Нью-Йорк в п’ятницю будуть закриті деякі школи. Губернатор Нью-Йорка оголосив в штаті надзвичайне положення і призвав нью-йоркцев, по можливості, не покидати в п’ятницю свої будинки.

Погодні умови, по прогнозах синоптиків, нормалізуються не раніше п’ятниці-суботи.

Елизавета Будько


78

Новости партнеров