Для участі в безповоротній експедиції на Марс відібрано більше тисячі добровольців

Для участі в безповоротній експедиції на Марс відібрано більше тисячі добровольців

За підсумками першого відбіркового туру для участі в безповоротній експедиції на Марс відібрано 1058 чоловік. Про це повідомляють організатори проекту Mars One.

Так, потенційні жителі Марса були обрані з 200 тисяч охочих, які подали заявку для участі в проекті. У майбутню колонію на сьому за розмірами планету Сонячної системи потрапили жителі 107 країн світу, при цьому лідером серед країн, жителі якої виявили бажання потрапити в експедицію, стали США — 297 осіб. Крім того, з Канади в проекті захотіли взяти участь 75 осіб, з Індії — 62 людини і 52 — з Російської Федерації.

За словами організаторів Mars One, при відборі кандидатів головним завданням було розділити всіх бажаючих на тих, готовий взяти участь у проекті і серйозно ставиться до майбутньої місії, і тих, хто за різними параметрами не підходить для участі.

У ході подальших заходів з відбору перших «астронавтів-поселенців» організатори проекту Mars One планують провести різні тести, щоб визначити фізичну та психологічну підготовку кандидатів. Крім того, передбачається відкрити додатковий прийом заяв від усіх бажаючих взяти участь у місії.

За підсумками всіх відбіркових турів до 2015 року планується відібрати 24 людини, які й полетять жити в новостворену колонію на Марсі.

Нагадаємо, приватний проект Mars One планує до 2023 року висадити на поверхню Марса першу групу добровольців, які стануть засновниками першої колонії поселенців.

Щоб взяти участь у проекті, кандидат повинен бути старше 18 років, бути комунікабельним, рішучою  і творчою людиною, який легко може пристосуватися до мінливих обставин. Брати участь у проекті може житель будь-якої країни і будь-якої національності.

Елизавета Будько


99

Новости партнеров