Понад 60 людей отруїлися на новорічному корпоративі

Понад 60 людей отруїлися на новорічному корпоративі

Постраждалі їли роли та суші. З 10.00 28 грудня до 08.00 30 грудня до медустанов Сургута звернулися 63 людини з гострою кишковою інфекцією, з них 28 госпіталізовані, — повідомляє прес-центр МВС РФ.

«Попередня причина захворювання — вживання в їжу неякісних продуктів під час корпоративних новорічних вечорів», — сказано в повідомленні.

Вже відомо, що всі постраждалі брали участь у передноворічних вечорах, які обслуговувало одне підприємство громадського харчування: кафе «Трель  ТОВ «Кабаре плюс» в четвер, 26 грудня 2013. У меню були страви японської кухні: роли і суші. Зараз діяльність кафе призупинено, корпоративні вечори там скасовані, співробітники проходять додаткове медичне обстеження. Про це повідомляє місцева телекомпанія «Югра».

За попередніми даними, постраждалі заразилися сальмонельозом.

Довідка. Сальмонели в організмі людини виділяють холероподібний токсин. Основними носіями сальмонел є домашні тварини і заразилися від них люди. У деяких продуктах (молоко, м’ясні продукти) сальмонели здатні не тільки зберігатися, але і розмножуватися, не змінюючи зовнішнього вигляду та смаку продуктів. Соління і копчення чинять на них дуже слабкий вплив, а заморожування навіть збільшує терміни виживання мікроорганізмів у продуктах. При температурі 100 градусів сальмонели гинуть.

Елизавета Будько


83

Новости партнеров