Глазьєв назвав Євромайдан шизофренією

Глазьєв назвав Євромайдан шизофренією

Радник президента Росії Сергій Глазьєв порівняв Евромайдан в Україні з шизофренією. Про це він написав у своїй статті, опублікованій у виданні National Interest.

«Якщо говорити мовою психологів, Євромайдан можна охарактеризувати як шизофренію, коли викривлене сприйняття дійсності викликало численні проблеми. У центрі цього — патологічна взаємодія всіх сторін конфлікту: опозиції, влади, великого бізнесу, європейських чиновників і політиків і їхніх російських і американських колег», — цитує Глазьєва «Радіо Свобода».

За словами радника Путіна, «реальність угоди про асоціацію не має нічого спільного з тією версією, мрією, яку пропонують її прихильникам в Україні».

Глазьєв стверджує, що ця реальність, про яку він пише, не означає для українців поліпшення рівня життя або «нові права в Європі».

«Проект угоди про асоціацію, про який говорять лідери Євромайдану, є потенційним тягарем нових зобов’язань для України, а саме: зобов’язання виконувати європейські директиви щодо торговельної політики, технологічного та антимонопольного регулювання, ветеринарного та фітосанітарного контролю, субсидій та державних закупівель, прав інтелектуальної власності, а також зобов’язання слідувати у фарватері європейської закордонної політики», — написав Глазьєв.

Він додав, що «у разі підписання угоди про асоціацію з ЄС Україна ставить себе під європейську юрисдикцію і фактично перетворюється на колонію».

«Українські політики, які борються за такі «привілеї», позиціонують себе як націоналісти, присягають недоторканності суверенітету України і декларують неможливість зробити Україну підконтрольною наднаціональному органу влади. Разом з тим вони також демонструють настирливу готовність на тарілочці подати цей суверенітет Єврокомісії, про директиви якої вони нічого не говорять», — йдеться в статті.

.

Дмитрий Майдан


85

Новости партнеров