З такими психопатами соромно жити в одній країні – М. Добкін про активістів з Західної України

З такими психопатами соромно жити в одній країні – М. Добкін про активістів з Західної України

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін продовжує коментувати поведінку прихильників підписання угоди з Євросоюзом. Зокрема, його обурило те, що активісти з Західної України привезли труну в Межигір’є, до резиденції президента України Віктора Януковича.

«Цей ідіотизм вже б’є через край. З такими психопатами соромно жити в одній країні. Треба скасовувати пакт Молотова – Ріббентропа! До біса цих ідіотів з їх трунами і сміттям в голові! Нехай провалюють!» – написав харківський губернатор на своїй сторінці в Twitter. «Це у них не істерика. Вони реально інші люди. Ви уявляєте, що у них в голові замість мозку, якщо вони труни по Києву катають?!» – додав він.

Пакт Молотова – Ріббентропа – договір про ненапад між Німеччиною і СРСР, підписаний 23 серпня 1939 р. головами відомств у закордонних справах Німеччини та СРСР Йоахімом фон Ріббентропом і В’ячеславом Молотовим. До договору додавався секретний додатковий протокол про розмежування сфер обопільних інтересів у Східній Європі на випадок «територіально-політичної перебудови». Протокол передбачав включення Латвії, Естонії, Фінляндії, східних «областей, що входять до складу Польської держави» і Бессарабії в сферу інтересів СРСР, Литву і захід Польщі – до сфери інтересів Німеччини.

1 вересня 1939 Німеччина почала вторгнення в Польщу, а 17 вересня 1939 року на територію Польщі увійшли радянські війська. Територіальний поділ Польщі між СРСР і Німеччиною був завершений 28 вересня 1939 підписанням договору про дружбу і кордон. До СРСР відійшли території Західної України (нинішніх Волинської Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей) і Західної Білорусії. Пізніше до СРСР були приєднані країни Прибалтики, Бессарабія і Північна Буковина, а також частина Фінляндії.

Елизавета Будько


131

Новости партнеров