Харківські спортсмени завоювали Кубок України з шорт-треку

Харків’яни здобули два перших, три других та чотири третіх місця на Кубку України з шорт-треку.

Як повідомляє сайт Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, на дистанції 1500 м переміг Дмитро Полтавець, а Євген Гутеньов прийшов до фінішу другим. Також у Євгена Гутеньова «срібло» на дистанції 500 м і «бронза» на дистанції 1000 м.

Ще одну перемогу харків’яни здобули у чоловічій естафеті на 3000 м. До складу команди увійшли Євген Гутеньов, Дмитро Полтавець, Артем Хмелівський, Микита Соколов та Олексій Кошеленко. Другими в чоловічий естафеті були спортсмени об’єднаної команди Київ — Суми, а третю сходинку посіла команда Харків-2 у складі Романа Іванченка, Станіслава Омельченка, Олександра Желтонога та Романа Малюги.

У жіночих змаганнях харків’янки здобули медалі в естафеті: Марія Долгополова та Юлія Кромідо посіли друге місце в складі об’єднаної команди Київ — Харків, а команда Харків-2 (Влада Камкіна, Дарья Воропаєва, Юлія Семерей та Олена Якушенко) посіли третє місце.

Кубок України з шорт-треку пройшов 26 та 27 грудня в Харкові. Змагання зібрали 43 спортсмени з Харківської, Київської та Сумської областей.