Несправність обладнання і самогубство – версії вибуху будинку в Харкові

Несправність обладнання і самогубство – версії вибуху будинку в Харкові

Є дві версії причини вибуху в будинку в Харкові по вул. Електровозній, 9, який стався 27 грудня. Про це повідомили в прокуратурі Харківської області. За словами заступника прокурора Володимира Суходубова, це несправність газового обладнання та доведення до самогубства.

Суходубов зазначив, що скарг про витік газу у квартирі № 97 раніше не надходило. На даний момент експерти з’ясовують, чи була справна газова плита на кухні, де стався вибух.

Друга версія з’явилася у слідчих після того, як у квартирі виявили записку, за попередніми даними, написану загиблим. «Автор записки писав, що у нього серйозні проблеми зі здоров’ям і що він не хоче жити. Але, на мій погляд, ця записка повинна пройти відповідну експертизу, щоб з’ясувати, перш за все, хто її написав», – зазначив заступник прокурора.

Вранці 27 грудня у квартирі № 97 в будинку по вул. Електровозній, 9, стався вибух. В результаті загинув чоловік 1965 народження, який знімав цю квартиру. Вибух стався на кухні. Чоловіка вибуховою хвилею викинуло з вікна. На місці події ведуться відновлювальні роботи.

Виктор Другоруб


65

Новости партнеров