ЄС відмовився допомагати Україні на початковому етапі євроінтеграції — Азаров

ЄС відмовився допомагати Україні на початковому етапі євроінтеграції — Азаров

За словами українського прем’єра, негативне сальдо торгового балансу України з Євросоюзом становить 10 мільярдів євро. Азаров додав, що офіційний Київ у період проблем у торгівлі з РФ звернувся за допомогою до Євросоюзу.

 

«Ми запропонували нашим партнерам, коли у нас виникли труднощі торгового обміну з Росією: візьміть наші вагони. Ні, не хочуть брати», — сказав Азаров у п’ятницю в інтерв’ю на «Першому національному», зазначивши при цьому, що ЄС відмовився збільшувати імпорт також іншої важливої ​​для української економіки продукції.

 

В Західній Європі на залізницях поширена колія шириною 1435 міліметрів, тоді як на дорогах Росії, країн СНД , Прибалтики і Монголії ширина колії становить 1524 міліметра.

 

Напередодні президент України Віктор Янукович, коментуючи текст угоди про асоціацію з ЄС, закликав Миколу Азарова притягнути до відповідальності чиновників, які готували документ:

 

«Ті чиновники, які не провели відповідних процедур і не погодили угоду з об’єднаннями товаровиробників , не провели відповідної дискусії і не досягли рівня розуміння, повинні понести відповідальність за це. Я чекаю від вас пропозицій».

Дмитрий Майдан


105

Новости партнеров